| نام | قطب قدرت فولادی 132KV 15m انتقال قدرت قطب گرم glanized برای Aferica |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب قدرت فولاد برقی 132KV 15m انتقال |
| ماده | ASTM 572 درجه 50 با استحکام زرد کمتر از 345mpa |
| شکل | هشت ضلعی |
| ارتفاع | 8-45 متر |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| تایپ کنید | بلوک های فولادی هشت ضلعی پلی اتیلن / پلی اتیلن با توان الکتریکی |
|---|---|
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| گالوانیزه استاندارد | ASTM A123 |
| گواهی | ایزو 9001 |
| طول عمر | 50 سال |
| نام | قطب لوله ای از استیل الکتریکی 16 M با بازوی متقاطع برای خط انتقال |
|---|---|
| طرح | قطب توبولار فولادی 16 M با بازوی صلیب |
| ارتفاع | 16m |
| No input file specified. | 4 میلی متر |
| بار طراحی | 1280 کیلوگرم |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |