| نام محصول | فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| سرعت باد | 160KM / H |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| سی | سفارشی |
| ماده | Q235 |
| نام محصول | قطب ابزار فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | تیر برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | مخابرات |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت |
| گالوانیزه کردن | میانگین کمتر از 86μm نیست |
| ضخامت | 6 میلی متر، 8 میلی متر، 10 میلی متر |
| نام | قطب استیل برقی استاندارد 15 متر مالزی با FRP و علائم |
|---|---|
| طرح | بخش های 15m 510kg 2s |
| ارتفاع | 15 متر |
| ضخامت | 7.2 میلی متر |
| طراحی بار | 510 کیلوگرم |
| تایپ کنید | قطب فولادی توبول با ولتاژ بالا 27.5m 40KN فیلیپین |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
| پیچش ابعاد | + - 2٪ |
| مواد | می تواند سفارشی |
| نام محصول | توزیع قدرت انتقال قدرت فولاد گالوانیزه AWS D1.1 استاندارد جوشکاری ASTM استاندارد گالوانیزه |
|---|---|
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| گواهی | ISO 9001 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |
| قد | 15 متر |
|---|---|
| قدرت | 10-550kv |
| بازار | بنگلادش |
| ضخامت | 4mm / 5mm |
| مواد | استحکام یلد GR65 کمتر از 460mpa |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه کردن | ASTM A123، میانگین پوشش کمتر از 85 میلیمتر نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه کردن | ASTM A123، میانگین پوشش کمتر از 85 میلیمتر نیست |