| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 345mpa |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| بندر | شانگهای همیشه |
| طول عمر | 50 سال |
| قد | 10-80FT |
| type | 8 - 20m 132kv power distribution transmission Hot Dip Galvanized poles Electrical Power Pole for overhead |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| ماده | استیل ، Q345 ، با قدرت عملکرد میمینوم 345mpa |
|---|---|
| کاربرد | انتقال و توزیع نیروی برق |
| سطح درمان | داغ گالوانیزه ، گالوانیزه گرم و پایین ، زیر ASTM123 |
| رنگ | درخواست مشتری |
| ارتفاع | توسط مشتری مورد نیاز است |
| نام محصول | قطب فولادی گالوانیزه ستونی 18 متری برای خط انتقال، تیرهای برق شهری |
|---|---|
| درخواست | انتقال نیرو |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| استاندارد | ISO 9001 |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| نام محصول | قطب فولادی گالوانیزه ستونی 100 فوت برای خط انتقال، تیرهای برق شهری |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |