| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Safety factor | safety factor for conducting wine |
| Suit for | electricity distribution |
| Length of per section | within 14m once forming without slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| نام محصول | قطب برق |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| نام محصول | 35FT 40Ft دیپ داغ گالوانیزه قطب توزیع برق قیمت پایه فولادی برقی |
|---|---|
| درخواست | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Electric Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| قطب شکل | هشت ضلعی ، دوازده ضلعی ، شش ضلعی |
|---|---|
| قد | 25ft تا 75ft |
| درمان سطحی | گالوانیزه یا بوتیوم |
| ولتاژ | 10kv-220kv |
| ظاهر | شبکه لوله ای ، مثلثی ، زاویه ای ، شبکه ای |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| نام محصول | قطب برق |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| طول عمر | 50 سال |
| جنگی | 15 سال |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |