| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| type | Gr65 16m High Voltage Steel Power Pole Polygonal / Conical High Voltage Electrical |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| type | polygonal or conicla high voltage Steel Power Pole Electrical Power Pole for transmission line |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| نام محصول | قطب برق برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| استاندارد جوش | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیواره | 1-36 میلی متر |
| زمان تأمین مالی | 15 سال |
| نام محصول | برج های انتقال قدرت توزیع مخروط برقی گالوانیزه با ولتاژ بالا |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان جنگ | 15 سال |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| ابعاد ابعاد | + -2٪ |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نوع | Gr65 16m ولتاژ بالا فولاد برق قطب برق چند ضلعی / مخروطی ولتاژ بالا برق |
|---|---|
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| رنگ | هر |
| گواهینامه | ISO 9001 |
| نام محصول | 110 کیلو ولت 25 متر |
|---|---|
| طراحی | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 7m-30m |
| ولتاژ | 132 کیلو ولت |
| رفتار | قیر |
| نام محصول | قطب برق 11 مگاوات |
|---|---|
| نوع سوار شده | خاکسپاری |
| ارتفاع | 11 م |
| ولتاژ | 10 کیلووات به 400 کیلووات |
| تابع | خط انتقال |
| نام محصول | قطب برق 14 مگاوات |
|---|---|
| نوع سوار شده | خاکسپاری |
| ارتفاع | 11 م |
| ولتاژ | 10 کیلووات به 400 کیلووات |
| تابع | خط انتقال |