| ماده | قدرت عملکرد کمتر از 235mpa |
|---|---|
| سرعت باد | 35m / s |
| منشاء محل | Yixing |
| تایپ کنید | فلنج |
| گنج سطح | گالوانیزه شیب گرم |
| ماده | قدرت عملکرد کمتر از 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| جنگجو | 15 سال |
| طول عمر | 50 سال |
| جوشکاری | aws d1.1 ، میزان نفوذ 100٪ |
| سطح درمان | گالوانیزه شدن گرم ، متوسط پوشش 85um |
| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Height | 11M |
|---|---|
| Pole material | steel plate |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | electric power transmission line |
| Connection Type | burial or flange type |
| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth rod,insulators |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | AWS D1.1 Welding |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Height | 8m |
|---|---|
| Thickness | 3 mm |
| Minimum yield strength | Q345 345mpa |
| Load | 5 KN |
| Flange Dimension | according to customer's design |