| مقدار تولیدی | یک ظرف یا نمونه |
|---|---|
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
| Power | 10kv~550kv |
| Price Term | EXW, FOB, CFR or CIF |
| Tolerance | +/-2% |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | قطب توبولار فولادی 30ft 35ft برای پروژه خط توزیع الکتریکی |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| مقدار تولیدی | یک ظرف یا نمونه |
|---|---|
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
| قدرت | 10kv~550kv |
| شرایط قیمت | EXW ، FOB ، CFR یا CIF |
| تحمل | +/-2٪ |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |