| تایپ کنید | قطب قدرت ابزار 60KN GR65 275m برای انتقال |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ارتفاع | 45ft 50ft |
| نام | دکل آلومینیومی آنتن دکل تلسکوپی 18 متری 20 متری سنگین |
|---|---|
| طراحی | قطب تلسکوپی |
| ارتفاع | 18 متر و 20 متر |
| ضخامت | 6 میلی متر 8 میلی متر |
| بندر | همیشه شانگهای |
| نام | قطب فولادی گالوانیزه ، قطب های تجاری 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 |
|---|---|
| طرح | قطب استیل گالوانیزه 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 |
| ارتفاع | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| ضخامت | 3mm 4mm 5mm |
| طراحی بار | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| نام | 14m 2500dan 2 قطعه استیل برقی مستقیم دفن ، قطب گالوانیزه قطب |
|---|---|
| طرح | 14m 2500dan |
| ارتفاع | 14 متر |
| ضخامت | 6 میلی متر 8 میلی متر |
| بار طراحی | 2500dan |
| نام | 90FT فلنج نوع 3 قطب فولادی قطب گالوانیزه قطب با قیر |
|---|---|
| طرح | فلنج 90FT نوع 3 Segements |
| ارتفاع | 90FT |
| ضخامت | 6 میلی متر 8 میلی متر |
| بار طراحی | 2500dan |
| نام | قطب توبولار فولادی 7.5 متر با FRP برای توزیع خط |
|---|---|
| طرح | قطب توبولار فولادی 7.5 متر |
| ارتفاع | 7.5 متر |
| ضخامت | 3.8 میلی متر |
| بار طراحی | 510 |
| نام | قطعه 100ft فلنج نوع 3 قطب استیل گالوانیزه با تخته های صعود | ||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| طرح | بخش 100 فلنج نوع 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ارتفاع | 100FT | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ضخامت | 6mm 8mm10mm | ||||||||||||||||||||||||||||||
| طراحی بار |
قطب برق فولاد هشت ضلعی برای خط توزیع برق 69KV
قیمت: USD 130-180/pieces
MOQ: یک ظرف
404 Not Found
قیمت: USD 130-180POLE
MOQ: یک ظرف
20 متر 24kn فیلیپین فولاد قطب الکتریکی گرم فروخته گالوانیزه
قیمت: USD 99-995 PER POLE
MOQ: یک ظرف
|