| Input Voltage(V) | 380 |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Type | 30m Q235 HDG galvanized High Mast Pole with 400w HPS lights |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Input Voltage(V) | 380 |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Type | HDG galvanized Power pole High Mast Pole with 400w HPS lanterns |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s,160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| نام محصول | نور ماست بالا |
|---|---|
| کاربرد | ارتباطات مخابراتی |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| گالوانیزاسیون ضخامت | متوسط نه کمتر از 86μm |
| ضخامت | 6mm، 8mm، 10mm |
| نام محصول | نور ماست بالا |
|---|---|
| کاربرد | ارتباطات مخابراتی |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| گالوانیزاسیون ضخامت | متوسط نه کمتر از 86μm |
| ضخامت | 6mm، 8mm، 10mm |
| نام محصول | نور ماست بالا |
|---|---|
| کاربرد | ارتباطات مخابراتی |
| سرعت باد | 160 کیلومتر / ساعت |
| گالوانیزاسیون ضخامت | متوسط نه کمتر از 86μm |
| ضخامت | 6mm، 8mm، 10mm |
| Height | from 20m to 50m |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | 8m |
|---|---|
| Light Quantity | two to four lights |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Pole Shape | Round,octagonal |
| نام محصول | قطب نور خیابانی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ماده | Q235 |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| تنش زا بودن | + - 2٪ |