| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Gr65 |
| Delivery | 30-45 days |
| Supply Ability | 1500pcs per week |
| نام تجاری | MilkyWay |
| درمان Surgace | گالوانیزه و قیر |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تحمل تنش | + -2٪ |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| درمان Surgace | گالوانیزه و قیر |
|---|---|
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تحمل تنش | + -2٪ |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| نام محصول | تلسکوپ نقاشی قطب توزیع برق قطب فولاد مخروطی برای توزیع |
|---|---|
| گواهینامه | ISO9001 |
| زمان ضمانت | 15 سال |
| تحمل | +/-2٪ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
| نام | قطب قدرت فولادی 132KV 15m انتقال قدرت قطب گرم glanized برای Aferica |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب قدرت فولاد برقی 132KV 15m انتقال |
| ماده | ASTM 572 درجه 50 با استحکام زرد کمتر از 345mpa |
| شکل | هشت ضلعی |
| ارتفاع | 8-45 متر |
| نام محصول | قطب های برق |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | قطب قدرت فولاد گالوانیزه داغ کامرون 11.8m 800 برای انتقال برق |
|---|---|
| کاربرد | خط توزیع |
| مواد | فولاد Q235 ، Q345 |
| حداقل مقاومت عملکرد | 355 mpa |
| حداکثر استحکام کششی | 620 mpa |