| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25m powder coating sports center high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25m powder coating sports center high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| نام محصول | 25 متر پودر پوشش ورزشی مرکز نورپردازی دکل بلند با سیستم بلند کردن |
|---|---|
| ضخامت | 6mm8mm |
| قدرت | LED 500W |
| استاندارد جوش | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| نام محصول | 25 متر پودر پوشش ورزشی مرکز نورپردازی دکل بلند با سیستم بلند کردن |
|---|---|
| ضخامت | 6mm8mm |
| قدرت | LED 500W |
| استاندارد جوش | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| نوع | تیرهای فولادی گالوانیزه 12 متری برق شهری برای تجهیزات توزیع برق |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| نام محصول | روشنایی دریایی با قطر ماموریت 25 متری استادیوم با وینچ |
|---|---|
| ارتفاع | از 20 متر تا 50 متر |
| قدرت | 400w-5000w |
| استاندارد جوش | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| نام محصول | نورپردازی فرودگاه با ارتفاع بالا 30 متر استادیوم با استفاده از وینچ |
|---|---|
| ارتفاع | از 20 متر تا 50 متر |
| قدرت | 400w-5000w |
| استاندارد جوش | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| نام محصول | 25 متر پودر پوشش ورزشی مرکز نورپردازی دکل بلند با سیستم بلند کردن |
|---|---|
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| قدرت | 400w-5000w |
| استاندارد جوش | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| نوع | قطب های فولادی 13 متری برای توزیع برق |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |