| تایپ کنید | تیرهای برق فولادی 43 متری لوازم جانبی قطب برقی تیر برق گالوانیزه گالوانیزه برای خط هوایی |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| قدرت | 10 کیلو ولت ~ 550 کیلو ولت |
| طول عمر | 50 سال |
| گارانتی | 15 سال |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| سبک | گالوانیزه شدن |
|---|---|
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| تهدید زوال | + - 2٪ |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Electrical Pole Steel Utility Pole With Insulator |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| نام | ولتاژ بالا 3 بخش هر انتقال ارتفاع برق قطب لوله فولادی الکتریکی گالوانیزه |
|---|---|
| طرح | 3 بخش |
| ارتفاع | 70FT 75FT 80FT |
| ضخامت | 1MM-30MM |
| ماده | Q235 Q345 GR65 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Type | Hot Dip Galvanized 14m Metal Utility Power Poles 5mm Wall Thickness Round / Polygonal Shape |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |