| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| قد | 14.5 متر |
|---|---|
| شکل قطبی | هشت ضلعی |
| ضخامت | 2.75 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| درمان سطحی | قیر گالوانیزه |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| مواد | استیل ، GR65 ، با قدرت عملکرد Miminum 460mpa |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون باسن داغ |
| استاندارد گالوانیزه | ASTMA123 |
| گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| برنامه | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| برنامه | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| برنامه | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تایپ کنید | توزیع قدرت قطب برق قطب برق لوله های فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| قدرت | 10 کیلو ولت ~ 550 کیلوولت |
| طول عمر | 50 سال |
| جنگی | 15 سال |