| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| درخواست | انتقال نیرو |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| تایپ کنید | قطب الکتریکی 320kv 43m NGCP Hot Dip Galvanization Steel Stole قطب برق |
|---|---|
| شکل | گرد ، مخروطی |
| ضخامت | 2.5 میلی متر -16 میلی متر |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم |
| استاندارد | / BV / ISO9001 |
| ویژگی | 20-90 فوت |
|---|---|
| درخواست | انتقال قدرت الکتریکی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سطح حفاظتی | IP65 |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| تایپ کنید | 9 - 17 متر گالوانیزه گرم گالوانیزه Gr65 جنس فولاد Utility قطب 33kv توزیع برق |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| نام محصول | قطب قدرت فولاد گالوانیزه داغ کامرون 11.8m 800 برای انتقال برق |
|---|---|
| کاربرد | خط توزیع |
| مواد | فولاد Q235 ، Q345 |
| حداقل مقاومت عملکرد | 355 mpa |
| حداکثر استحکام کششی | 620 mpa |
| نام محصول | قطب ابزار فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نوع | قطعات قطب برق فولادی به شکل هشت ضلعی فلزی با درمان قیر |
|---|---|
| رنگ | هر |
| گواهی | ISO 9001 |
| طول عمر | 50 سال |
| گارانتی | 15 سال |
| قد | 12 متر |
|---|---|
| درمان سطحی | پودر پودر گالوانیزه گرم غوطه وری |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مونتاژ نوری وسایل روشنایی | IP 65 |
| توریلانس ابعاد | +- 2٪ |