| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| درخواست | انتقال نیرو |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| سبک | قطب چند ضلعی |
|---|---|
| تورلانس ابعاد | +-2٪ |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | خط توزیع برق |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | NEA Steel poles 20m Stee Utility Pole for electrical transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| length | 5-25m |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| گالوانیزاسیون ضخامت | میانگین 86 میکرومتر |
| گارانتی | 15 سال |
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| کاربرد | توزیع نیروی برق 69 کیلو ولت |
| کنترل کیفیت | ISO 9001-2008 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| درمان سطحی | HDG |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| برنامه | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |