| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| نام | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN قیمت کارخانه قطب استیل برقی |
|---|---|
| طرح | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| ارتفاع | 9.4m 11.6m 13.8m |
| ضخامت | 3mm |
| طراحی بار | 693dan |
| نام محصول | قطب لوله فولادی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWSD 1.1 |
| ماده | Q345 |
| ضخامت دیواره | 3mm |
| گارانتی | 15 سال |
| نام | قطب استیل برقی استاندارد 15 متر مالزی با FRP و علائم |
|---|---|
| طرح | بخش های 15m 510kg 2s |
| ارتفاع | 15 متر |
| ضخامت | 7.2 میلی متر |
| طراحی بار | 510 کیلوگرم |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| مواد | فولاد، GR65، با حداقل قدرت تسلیم 460 MPa |
|---|---|
| کاربرد | انتقال و توزیع نیروی برق |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم، گالوانیزه گرم زیر ASTM123 |
| رنگ | درخواست مشتری |
| ارتفاع | توسط مشتری مورد نیاز است |
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
|---|---|
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| قطب شکل | هشت ضلعی ، دوازده ضلعی ، شش ضلعی |
|---|---|
| قد | 25ft تا 75ft |
| درمان سطحی | گالوانیزه یا بوتیوم |
| ولتاژ | 10kv-220kv |
| ظاهر | شبکه لوله ای ، مثلثی ، زاویه ای ، شبکه ای |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm - 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |