| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| نام | فلنج نوع سفارشی 100 FT گالوانیزه منو قطب برج برای توزیع ارتباطات |
|---|---|
| طرح | بخش 100 فلنج نوع 3 |
| ارتفاع | 100FT |
| ضخامت | 6mm 8mm10mm |
| طراحی بار | استرس چند جهته |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه کردن | ASTM A123، میانگین پوشش کمتر از 85 میلیمتر نیست |
| Type | Outdoor Billboard Advertising |
|---|---|
| Usage | Outdoor |
| Pixels | 16mm |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO |