| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Product Name | Custom 30M Octagonal Stadium Football High Mast Light Tower Pole For Seaport |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Anchor bolts | M16 |
| Product Name | 25m powder coating sports center high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
|---|---|
| Tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25m polygonal high mast light pole for seaport |
| Light Extension | up to 30000㎡ |
| Power | 400w-5000w |
| Product Name | 25m powder coating sports center high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Thickness | 6mm8mm |
| Power | 500W LED |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| تحمل | + / -2٪ |
|---|---|
| نام محصول | قطب فولادی Gr65 قطب لوله فولادی قطب ماست برای استادیوم |
| قطب به پایان رسید | گالوانیزه بالا قطب مشت |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 2000 پیک در هفته |