| Type | straight pole / tensile pole / turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole / tensile pole / turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| نام محصول | قطب برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت |
| سطح درمان | پوشش پودر HDG |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| تایپ کنید | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه کردن |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | قطب برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت |
| سطح درمان | پوشش پودر HDG |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| نام محصول | قطب برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت |
| سطح درمان | پوشش پودر HDG |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| نام محصول | قطب برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| درمان سطحی | پوشش پودری HDG |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| نام محصول | قطب برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| درمان سطحی | پوشش پودری HDG |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| تایپ کنید | قطب قدرت ابزار 60KN GR65 275m برای انتقال |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ارتفاع | 45ft 50ft |