| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Pole For Power Distribution |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 9 - 17m Hot Dip Galvanized Gr65 Material Steel Utility Pole 33kv power distribution transmission poles |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 6.5m standard poles Professional Traffic Light Pole for LED Traffic Signs Road Lighting Pole |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 6m Traffic Light Pole Durable Single Arm Signal Road Light Pole With Anchor Bolts |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 25 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| تایپ کنید | 12 متر بازرسی فولاد گالوانیزه فولاد گالوانیزه قدرتمند برای توزیع قدرت |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطحی پایان یافته است | داغ شیب گالوانیزه |
| نام محصول | 6.5 قطب های فولادی طولانی قطب های ترافیک راه راه گالوانیزه با 9 متر بازوی صلیب |
|---|---|
| رنگ | هرکی |
| پیچ لنگر | سفارشی موجود است |
| گارانتی | 20 سال |
| صفحه پایه | 600 * 600 * 20 میلیمتر |
| سبک | گالوانیزه |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | 6.5 قطب های فولادی طولانی قطب های ترافیک راه آهن گالوانیزه با 9 متر بازوی صلیب |
|---|---|
| رنگ | هرکی |
| پیچ لنگر | سفارشی موجود است |
| گارانتی | 20 سال |
| صفحه پایه | 600 * 600 * 20 میلیمتر |