| Height | 30ft |
|---|---|
| Arm Type | Double Arms |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Voltage | 66kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوش | AWS D1.1 |
| نام محصول | فولاد سودآور قطب |
|---|---|
| نرم افزار | راه خیابان، بزرگراه، فرودگاه، ورزشگاه |
| شکل | گرد، مخروطی، هشت ضلعی |
| ارتفاع | 4M-30M |
| ماده | فولاد Q235، Q345، Gr65 |
| Product Name | 40FT hot dip galvanized Steel Utility Pole for trasmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Application | Street way,highway,airport,Stadium |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| ویژگی | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| ضخامت | 3 میلی متر 2.75 میلی متر |
| سطح محافظ | IP65 |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه کردن | ASTM A123، میانگین پوشش کمتر از 85 میلیمتر نیست |
| نام | قطر 25ft -100ft کم فیلیپین قطبهای فولادی الکتریکی با بازوی زاویه |
|---|---|
| رنگ | هرکی |
| طول | 25FT-100FT |
| تست | تست بارگیری |
| سطح درمان | گالینگازی DIP داغ |
| نام | قطب توبولار فولادی هشت ضلعی برای خط توزیع برق 69KV |
|---|---|
| طرح | 69 کیلو ولت |
| ارتفاع | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| ضخامت | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| طراحی بار | 500 کیلوگرم 750 کیلوگرم |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |