| مواد | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| بندر | شانگهای همیشه |
| طول عمر | 50 سال |
| ارتفاع | 10-80 فوت |
| Type | one 40ft container 30ft Steel Utility Pole and one 40ft container 35ft steel pole electric pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 133kv 30ft 35ft and 40ft Metal Steel Utility Pole Galvanized With Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| نام محصول | تیرهای برق شهری |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | قطب های برق |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| مواد | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| گواهی | ISO BV |
| ارتفاع | 25 فوت 30 فوت 35 فوت |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| نام | قطعه 100ft فلنج نوع 3 قطب استیل گالوانیزه با تخته های صعود |
|---|---|
| طرح | بخش 100 فلنج نوع 3 |
| ارتفاع | 100FT |
| ضخامت | 6mm 8mm10mm |
| طراحی بار |