| نام محصول | انتقال برق فولاد الکتریکی فولاد گالوانیزه در فیلیپین |
|---|---|
| ارتفاع | 16m |
| گواهی | ایزو 9001 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| درمان Surgace | گالوانیزه و قیر |
|---|---|
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تحمل تنش | + -2٪ |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم تا 50 سانتیمتر از قطب بالا اعمال می شود |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم تا 50 سانتیمتر از قطب بالا اعمال می شود |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام | قطب فلزی گالوانیزه 20m 24m 27m 30mG با بهترین کیفیت و قیمت کارخانه |
|---|---|
| طرح | 20m 24m 27m 30mGalvanized |
| ارتفاع | 20m 24m 27m 30m |
| ضخامت | 3-20 میلی متر |
| بار طراحی | 12-40KN |
| نام | قطعه 100ft فلنج نوع 3 قطب استیل گالوانیزه با تخته های صعود | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| طرح | بخش 100 فلنج نوع 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ارتفاع | 100FT | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ضخامت | 6mm 8mm10mm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| طراحی بار |
قطب فولادی گالوانیزه انتقال و توزیع کالا برای برق
قیمت: قابل مذاکره
MOQ: 1 عدد
شبکه های برقی مشبک های انتقال قدرت فولاد ضد اثبات گالوانیزه باد
قیمت: قابل مذاکره
MOQ: 1 عدد
تلسکوپی نقاشی استیل توزیع قطب قدرت قطب مخروطی 160 کیلومتر / ساعت سرعت باد
قیمت: Negitiation
MOQ: 1 عدد
خطوط انتقال برق استیل هشت گوشه ای گالوانیزه
قیمت: Negitiation
MOQ: 1 عدد
|