| نام محصول | قطب فولادی گالوانیزه خط انتقال برق قطب برج لوله ای فولادی برق |
|---|---|
| گواهینامه | ISO9001 |
| طول عمر | 50 سال |
| تحمل | +/-2٪ |
| مواد | ALLOY |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 8m 11kv 13kv |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
|---|---|
| Product Function | Transmission Line |
| Voltage | 10-550kv |
| Warranty Period | 50 Years |
| Mounted Type | Burial |
| Height | 11M |
|---|---|
| Pole material | steel plate |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | electric power transmission line |
| Connection Type | burial or flange type |
| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Price Term | EXW, FOB, CFR or CIF |
| Tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| نام محصول | الکتریکی فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| نرم افزار | خط توزیع |
| ماده | SteelQ235، Q345 |
| حداقل استحکام عملکرد | 355 مگاپاسکال |
| حداکثر قدرت کشش نهایی | 620 مگاپاسکال |
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| استاندارد | ASTM A 123 |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| تهدید زوال | + - 2٪ |