| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Electric steel power pole |
|---|---|
| Power | 10KV-220KV |
| Suit for | Power Distribution Line |
| Surface treatment | Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | 10KV ~ 500KV HDG Electric Steel Tubular Pole for Power Transmission Line |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 12m |
| Voltage | 10KV ~ 500KV |
| Treatment | Galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |