| نام محصول | دکل های خط انتقال برق مخروطی مخروطی گالوانیزه ولتاژ بالا |
|---|---|
| کاربرد | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | میله های فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیروی برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| گالوانیزه کردن | گالوانیزه گرم |
| Pole Shape | Conical,Round,Octagonal |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm to 5mm |
| Height | 25ft to 90ft |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Pole Shape | Octagonal,Dodecagon,Hexadecagon |
|---|---|
| Height | 25ft to 75ft |
| Surface treatment | galvanization or butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Galvanization | Hot Dip Galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |