| نام | 45-100FT فیلیپین NGCP برقی قطب فولادی گالوانیزه 2000 کیلوگرم بار طراحی |
|---|---|
| طرح | یک بخش |
| ارتفاع | 45-100ft |
| ضخامت | 3-20 میلی متر |
| بار طراحی | 2000 کیلوگرم |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| نام محصول | 110 کیلو ولت 25 متر |
|---|---|
| طراحی | طراحی مشتری |
| ارتفاع | 7m-30m |
| ولتاژ | 132 کیلو ولت |
| رفتار | قیر |
| نام محصول | تیر برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| ویژگی | 20-90 فوت |
|---|---|
| درخواست | انتقال قدرت الکتریکی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سطح حفاظتی | IP65 |
| مواد | No input file specified. |
|---|---|
| ضخامت | 2.75MM |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| استاندارد | نيا |
| ضمانت | 5 سال |
| نوع | قطعات قطب برق فولادی به شکل هشت ضلعی فلزی با درمان قیر |
|---|---|
| رنگ | هر |
| گواهی | ISO 9001 |
| طول عمر | 50 سال |
| گارانتی | 15 سال |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| Suit for | electricity distribution |
| کاربرد | بزرگراه |
|---|---|
| مونتاژ نوری لوازم جانبی نور | IP65 |
| قدرت لامپ | 20-400w |
| سرخوردگی | ISO9001: 2015 |
| حرمت | 15 سال |
| قدرت | 10kv~550kv |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |