| ویژگی | 35 فوت |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت الکتریکی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سطح حفاظتی | IP65 |
| ویژگی | 20-90 فوت |
|---|---|
| درخواست | انتقال قدرت الکتریکی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سطح حفاظتی | IP65 |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
| قدرت | 10kv~550kv |
| میزان تحمل ابعاد | +-2٪ |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| طراحی | در برابر زلزله درجه 8 |
| ارتفاع | 25-40 متر |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| قد | 15 متر |
|---|---|
| قدرت | 10-550kv |
| بازار | بنگلادش |
| ضخامت | 4mm / 5mm |
| مواد | استحکام یلد GR65 کمتر از 460mpa |
| ماده | GR65 |
|---|---|
| ORIJIN | JIANGSU YIXING |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| ولتاژ | 220KV-550KV |
| شکل | دور، پلیگن |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |