| نوع | کیفیت بالا مخروطی گالوانیزه انتقال قدرت فولاد الکتریکی قطب برج لوله ای |
|---|---|
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| رنگ | هر |
| گواهینامه | ISO 9001 |
| تایپ کنید | قدرت 132kv قدرت قطب برج چند ضلعی فولاد گالوانیزه فولاد الکتریکی |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| تهدید زوال | + - 2٪ |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Double Circuit 115kv Galvanized Steel Tubular Pole 300mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| نام محصول | قطب برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | 35FT 40Ft دیپ داغ گالوانیزه قطب توزیع برق قیمت پایه فولادی برقی |
|---|---|
| درخواست | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
|---|---|
| نوع | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| قدرت | 10kv~550kv |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| سبک | گالوانیزه گرم |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
| قدرت | 10kv~550kv |
| میزان تحمل ابعاد | +-2٪ |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
| نام | قطب لوله ای از استیل الکتریکی 16 M با بازوی متقاطع برای خط انتقال |
|---|---|
| طرح | قطب توبولار فولادی 16 M با بازوی صلیب |
| ارتفاع | 16m |
| No input file specified. | 4 میلی متر |
| بار طراحی | 1280 کیلوگرم |