| مواد | قدرت تسلیم کمتر از 345mpa نیست |
|---|---|
| سطح | گالوانیزه. پوشش متوسط کمتر از 80 میلی متر نیست |
| طول عمر | 50 سال |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Weight | 75 Kg |
| Type | Galvanization |
| Warrenty | 30 Years |
| منشا محل | جیانگ سو Wuxi |
|---|---|
| ماده | Q345 Q235 GR65 |
| رنگ | به عنوان درخواست های آداب و رسوم |
| ارتفاع | 10m 15m 20m 25m 30m |
| شکل | گرد، هشت ضلعی، چند ضلعی |
| نام | قطب توبولار فولادی 69KV 20FT-90FT با ولتاژ پایین هشت ضلعی برای خط انتقال توزیع برق 69kv |
|---|---|
| ارتفاع | 20-90FT 69KV |
| ضخامت | 2.5 میلی متر-10 میلی متر |
| طراحی بار | 500-2000 کیلوگرم |
| بندر | همیشه شانگهای |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Warrenty | 30 Years |
| Product Function | Transmission Line |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| نام محصول | قطب برق برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| استاندارد جوش | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیواره | 1-36 میلی متر |
| زمان تأمین مالی | 15 سال |
| نام محصول | برج های انتقال قدرت توزیع مخروط برقی گالوانیزه با ولتاژ بالا |
|---|---|
| کاربرد | No input file specified. |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیواره | 1-36 میلی متر |
| زمان جنگ | 15 سال |
| نام | قطب های خط انتقال نیرو 11.11m 33kv 33kv قطب های انتقال قدرت قطب توبولار برای پروژه سربار |
|---|---|
| طرح | GR65 11.9m |
| ارتفاع | 11.9 متر |
| ضخامت | 3-20 میلی متر |
| طراحی بار | نیاز مشتری |