| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| برنامه | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 345mpa 460mpa |
|---|---|
| سرعت باد | 35m / s |
| منشأ مکان | YIXING |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| پیش بینی سطح | گالوانیزه شدن گرم |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تداوم کمبود | + -2٪ |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تداوم کمبود | + -2٪ |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| مواد | Q345 |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| رنگ | سفارشی |
| HEIGHT | 9 متر |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| تایپ کنید | قطب خط برق فولاد 18m |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |
| پیچش ابعاد | + - 2٪ |
| type | 33kv transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| درمان Surgace | گالوانیزه و قیر |
|---|---|
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تحمل تنش | + -2٪ |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |