| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Studium Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 8mm |
| نام محصول | نور ماست بالا |
|---|---|
| نرم افزار | پارکینگ نورپردازی |
| سرعت باد | 30 متر / ثانیه |
| گالوانیزاسیون ضخامت | میانگین 86 میکرومتر |
| ضخامت | 1 میلیمتر تا 30 میلیمتر |
| نام مورد | 25.5 متر و 29 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نردبان |
| ضخامت بخش | 6mm، 8mm، 10mm |
| تعداد نور | 30 چراغ |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Round Power pole 110KV energy High Mast Pole steel metal Material |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | L/L |
| Supply Ability | 9000pcs per week |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Surface finish | Depends on the material |
| Wind Speed | 160KM/H |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
| نام آیتم | قطب دکل بلند چند ضلعی |
|---|---|
| مواد | Q345 |
| ارتفاع | 35 میلیون |
| استفاده | نورپردازی استادیوم |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| Item Name | 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | Multisided |
| Light Quantity | 24 lights |
| Light Arrangement | Square |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | Multisided |
| Light Quantity | 24 lights |
| Light Arrangement | Square |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | 40m powder coated square High Mast Pole including all lamps for lighting |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Type | High strength Anti-corrosion Coating High Mast Pole with 400w HPS lights |
|---|---|
| Wind rating | 120Kph |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| safty Facor | 1.8 |