| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Galvanized Octagonal Pole High Mast Pole Single Double Or Triple Arm For Stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| تحمل | + / -2٪ |
|---|---|
| نام محصول | قطب فولادی Gr65 قطب استیل با قطب استوان بالا برای استادیوم |
| قطب تمام شد | قطب دکل بلند گالوانیزه |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 2000 قطعه در هفته |
| Product Name | 20m conical high mast pole for sports center lighting with winch |
|---|---|
| Surface | galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q345 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| نام آیتم | قطب دکل بلند چند ضلعی |
|---|---|
| مواد | Q345 |
| ارتفاع | 35 میلیون |
| استفاده | نورپردازی استادیوم |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Seaport Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |