| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | قطب های فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| گواهی | ISO9001 / BV / |
| ظرفیت توان | 10 کیلو ولت تا 220 کیلو ولت |
| مواد | Q345 |
|---|---|
| ضخامت | 2.75MM |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| استاندارد | نيا |
| ضمانت | 5 سال |
| نام | قطب برقی 9 میلی متر 3.8 میلی متر برقی مالزی با FRP |
|---|---|
| طرح | 9 متر 3.8 میلی متر |
| ارتفاع | 12m |
| ضخامت | 3.8 میلی متر |
| بار طراحی | 150 250 450 500 کیلوگرم |
| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | قطب برج لوله ای فولادی برقی گالوانیزه 220kv |
|---|---|
| کاربرد | خط توزیع |
| مواد | استیلQ235,Q345 |
| حداقل قدرت تسلیم | 355 mpa |
| حداکثر استحکام کششی نهایی | 620 mpa |
| نام محصول | تیر برق فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط قدرت |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| تحمل ابعاد | +-2٪ |
| طول عمر | 50 سال |
| نام محصول | قطب برق فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| برنامه | خط قدرت |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| تحمل ابعاد | +-2٪ |
| طول عمر | 50 سال |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Transmission Distribution Line |
| Length | Within 14m once forming without slip joint |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 30m/S |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |