| نام محصول | قطب ابزار فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | قطب ابزار فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | قطب برق فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | خط برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| تحمل ابعاد | +-2٪ |
| زمان حیاتی | 50 سال |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Wind load resistance | 30m/s |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| نام | قطب های انتقال نیرو برای 69kv 138kv 220kvOverhead برای پروژه خط برق با ولتاژ بالا |
|---|---|
| طرح | 9 متر 3.8 میلی متر |
| قد | 6-40 متر |
| ضخامت | 2.5mm-40mm |
| بار طراحی | 2KN-100KN |
| نام محصول | تیر برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | توزیع انرژی |
| مادی | Gr65 |
| حداقل قدرت تسلیم | 460 mpa |
| حداکثر استحکام کششی نهایی | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| نام محصول | تیر برق فولادی |
|---|---|
| برنامه | توزیع انرژی |
| مادی | Gr65 |
| حداقل قدرت تسلیم | 460 mpa |
| حداکثر استحکام کششی نهایی | 620 mpa |