| نام محصول | قطب های سودمند فولاد |
|---|---|
| نرم افزار | انتقال قدرت برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلیمتر |
| گواهی | ISO9001 / BV / |
| ظرفیت قدرت | 10kV تا 220kV |
| نام محصول | قطب های سودمند فولاد برق |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلیمتر |
| ظرفیت قدرت | 10kV تا 220kV |
| سطح درمان | گالوانیزه کردن |
| مواد | قطبهای برق شهری گالوانیزه 9m - 3KN برای خارج از خط توزیع برق |
|---|---|
| سرعت باد | 35m / s |
| منشاء محل | Yixing |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| نام محصول | الکتریکی فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| نرم افزار | خط توزیع |
| ماده | SteelQ235، Q345 |
| حداقل استحکام عملکرد | 355 مگاپاسکال |
| حداکثر قدرت کشش نهایی | 620 مگاپاسکال |
| نام محصول | قطب های سودمند فولاد |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلیمتر |
| گواهی | ISO9001 / BV / |
| ظرفیت قدرت | 10kV تا 220kV |
| نام محصول | قطب های فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| ابعاد ابعاد | + -2٪ |
| گواهی | ISO9001 / BV / |
| ظرفیت توان | 10 کیلو ولت تا 220 کیلو ولت |
| جریان فعلی | 10-200 |
|---|---|
| ولتاژ دارای امتیاز | 10-220 |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
| حداقل قدرت تسلیم | 355 mpa |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| برنامه | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Steel Utility Pole With 30000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |