| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| تایپ کنید | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Electric Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| سبک | گالوانیزه گرم |
|---|---|
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| تحمل ابعاد | + -2٪ |
| شکل | چند ضلعی ، مخروطی ، چند هرمی ، ستونی شکل g چند ضلعی یا مخروطی |
| Height | 8m, 9m, 11m, 12m |
|---|---|
| Welding Standards | CWB and AWS D 1.1 |
| Packages | Standard seaworthy |
| Thickness | 3 - 10mm |
| Design Against | 8 Grade Of Earthquake |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | optional |
| Thickness | 3-10mm |
| نام محصول | تیر برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | قطب برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان جنگ | 15 سال |