| نام محصول | قطب برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان جنگ | 15 سال |
| نام محصول | قطب برق گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | قطب برق گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| نام محصول | قطب برق برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق برق |
| استاندارد جوش | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیواره | 1-36 میلی متر |
| زمان تأمین مالی | 15 سال |
| نام محصول | قطب برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان جنگ | 15 سال |
| نام محصول | تیر برق گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | توزیع نیروی برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ضخامت دیوار | 1-36 میلی متر |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| نام محصول | قطب برق |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |