| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 9m 12m 14m |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تداوم کمبود | + -2٪ |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| نام محصول | قطب های سودمند فولاد |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت برق |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلیمتر |
| استاندارد جوش | AWS D1.1 |
| گالوانیزه کردن | گالوینگ گالوانیزه گرم |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 9M 11M 12M 14M ولتاژ بالا قیمت پایین فولاد الکتریکی تیر برق |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| کاربرد | انتقال نیرو |
|---|---|
| مواد | استیل ، GR65 ، با قدرت عملکرد Miminum 460mpa |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون باسن داغ |
| استاندارد گالوانیزه | ASTMA123 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 80ft 90ft 1400kg |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| نام محصول | تیر برق گالوانیزه |
|---|---|
| شکل | هشت ضلعی یا گرد |
| ظرفیت توان | 10 کیلو ولت تا 220 کیلو ولت |
| مشترک لهستانی ها | مفصل لغزش |
| زمان گارانتی | 15 سال |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Steel Utility Pole With 50000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |