| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| نام | قطب استیل برقی با ضخامت 15m 510kg 3.8 mm با FRP |
|---|---|
| طرح | قطب استیل برقی با ضخامت 15m 510kg 3.8 mm با FRP |
| ارتفاع | 15 متر |
| ضخامت | 3.8 میلی متر |
| بار طراحی | 510 کیلوگرم |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 235mpa / 345mpa نیست |
|---|---|
| جنگی | 15 سال |
| طول عمر | 50 سال |
| جوشکاری | aws d1.1 ، میزان نفوذ 100٪ |
| درمان سطحی | گالوانیزه شیب گرم ، پوشش متوسط 85um |
| طول | 75 فوت |
|---|---|
| ضخامت | 4 میلی متر |
| مواد | Q235 |
| طرح | در برابر زلزله 8 درجه |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| درمان سطحی | تصفیه سطح گالوانیزه |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
| تحمل ابعاد | + -2٪ |
| شکل | چند ضلعی ، مخروطی ، چند هرمی ، ستونی شکل g چند ضلعی یا مخروطی |
| Product Name | Steel Power Electric Poles |
|---|---|
| Application | Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization painting |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| مواد | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| ارتفاع | 60 فوت |
| ضخامت | 5 میلی متر |
| ولتاژ | ۶۹kv تا ۵۵۰kv |
| جوشکاری | AWS D1.1 |