| نام | 69KV 45FT 2 اتصالات فیلیپین قطب فولادی گالوانیزه برقی استاندارد NEA |
|---|---|
| طرح | دو سگمنت |
| ارتفاع | 45FT |
| ضخامت | 3mm |
| طراحی بار | 500 کیلوگرم |
| نوع | قطعات قطب برق فولادی به شکل هشت ضلعی فلزی با درمان قیر |
|---|---|
| رنگ | هر |
| گواهی | ISO 9001 |
| طول عمر | 50 سال |
| گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | تیر برق فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | خط قدرت |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| تحمل ابعاد | +-2٪ |
| طول عمر | 50 سال |
| نام محصول | تیر برق فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | خط قدرت |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| تحمل ابعاد | +-2٪ |
| طول عمر | 50 سال |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| ویژگی | باربری تحمل بزرگ قطب های سودمند فلزی 14 متر برای خط انتقال فولاد |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| ضخامت | 3 میلی متر 2.75 میلی متر |
| سطح محافظ | IP65 |
| نام محصول | تیر برق فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | خط قدرت |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| تحمل ابعاد | +-2٪ |
| طول عمر | 50 سال |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |