| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| نام محصول | قطب قدرت فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | خط ترنلیس |
| طرح | سفارشی |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام | 25mm 2.5mm فیلیپین NEA قیمت لوازم جانبی قطب فولادی برقی استاندارد |
|---|---|
| طرح | یک بخش |
| ارتفاع | 25FT |
| ضخامت | 2.5 میلی متر |
| طراحی بار | 300 کیلوگرمی |
| نام | 35FT 3mm فیلیپین 3A قیمت لوازم جانبی قطب فولادی برقی استاندارد |
|---|---|
| طرح | یک بخش |
| ارتفاع | 35FT |
| ضخامت | 3mm |
| طراحی بار | 500 کیلوگرم |
| نام محصول | قطب ابزار فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |