| مواد | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| جنگی | 15 سال |
| طول عمر | 50 سال |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| نام محصول | قطب های برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| شکل | چند ضلعی |
| زمان جنگ | 15 سال |
| نام | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN قیمت کارخانه قطب استیل برقی |
|---|---|
| طرح | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| ارتفاع | 9.4m 11.6m 13.8m |
| ضخامت | 3mm |
| طراحی بار | 693dan |
| نام | قطب های ناتوانی 12 متری آفریقا ، قطب های فولادی گالوانیزه با 3 سطح اسلحه |
|---|---|
| طرح | قطب های غیرمجاز 12m در آفریقا |
| ارتفاع | 12m |
| ضخامت | 3mm |
| طراحی بار | 150 250 450 500 کیلوگرم |
| نام محصول | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWSD 1.1 |
| مواد | Q235 |
| اندازه فلنج | 450 میلی متر |
| ضخامت دیوار | 3 میلی متر |
| مواد | Q345 |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| رنگ | سفارشی |
| HEIGHT | 9 متر |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| نام | تک قطبی فولاد برقی 12m 800daN 1600daN دفن مستقیم |
|---|---|
| طرح | 11.9 متر-یک بخش 12m-two بخش |
| ارتفاع | 12m |
| ضخامت | 3mm |
| بار طراحی | 800daN 1600daN |