| ارتفاع | سفارشی کردن |
|---|---|
| رنگ | پوشش سفید |
| ضخامت | 1MM-30MM |
| سطح پوست درمان | گالینگازی DIP داغ |
| تصحیح | ISO9001: 2008 |
| مواد | قدرت عملکرد کمتر از 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| جنگجو | 15 سال |
| طول عمر | 50 سال |
| جوشکاری | aws d1.1 ، میزان نفوذ 100٪ |
| سطح درمان | گالوانیزه شدن گرم ، پوشش متوسط 85um |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
|---|---|
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| نام | قطب فلزی گالوانیزه 90FT 100FT 105FT با بهترین کیفیت و قیمت کارخانه |
|---|---|
| طرح | 90FT 100FT 105FT |
| ارتفاع | 90FT 100FT 105FT |
| ضخامت | 3-20 میلی متر |
| طراحی بار | 12-40KN |
| مواد | Q345 |
|---|---|
| ارتفاع | 8 متر |
| درجه محافظت مقاوم به شوک الکتریکی | درجه Ⅰ |
| عملکرد ضد خوردگی بدنه | کلاس Ⅱ |
| فضای کاری وسایل روشنایی | -35 درجه سانتیگراد تا +45 درجه سانتیگراد |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
|---|---|
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Electric Poles |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Suit for | Electricity distribution |
| Material | Q235 |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization painting |
| Welding standard | AWS D1.1 |