| نام | قطب استیل گالوانیزه 9 متر 10 متر آفریقایی با ضخامت 2.75mm-3mm |
|---|---|
| طرح | قطب استیل گالوانیزه 9 متر 10 متر آفریقایی با ضخامت 2.75mm-3mm |
| ارتفاع | 9 متر 10 متر |
| ضخامت | 2.75-4 |
| بار طراحی | 200 400 650 800dan |
| نام | قطب فلزی گالوانیزه 20m 24m 27m 30mG با بهترین کیفیت و قیمت کارخانه |
|---|---|
| طرح | 20m 24m 27m 30mGalvanized |
| ارتفاع | 20m 24m 27m 30m |
| ضخامت | 3-20 میلی متر |
| بار طراحی | 12-40KN |
| نام | قطب فولادی گالوانیزه استاندارد 60FT TYPE HS HT NGCP با ضخامت 4-5 میلی متر |
|---|---|
| طرح | قطب فولادی گالوانیزه استاندارد 60FT TYPE HS HT NGCP با ضخامت 4-5 میلی متر |
| ارتفاع | 60FT |
| ضخامت | 4-5 میلی متر |
| بار طراحی | 1280 کیلوگرم |
| نام | قطبهای تجاری تجاری فولادی گالوانیزه 69kv تک قیر قیر 400 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع | 20-100ft |
| ضخامت | 5mm 2.5mm 4mm 5mm |
| طراحی بار | 500-2000 کیلوگرم |
| بندر | همیشه شانگهای |
| نام | قطبهای تجاری تجاری فولادی گالوانیزه 69kv تک قیر قیر 400 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع | 20-100ft |
| ضخامت | 5mm 2.5mm 4mm 5mm |
| طراحی بار | 500-2000 کیلوگرم |
| بندر | HTTP/1.1 404 Not Found |
| نام محصول | مونو قطب استیل |
|---|---|
| کاربرد | پراکندگی ارتباطات |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| ابعاد ابعادی | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| نام محصول | قطب ابزار فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط انتقال |
| طرح | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| مواد | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| طراحی | در برابر زلزله درجه 8 |
| ارتفاع | 20-120 فوت |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| درخواست | انتقال نیرو |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |