| نام | تک قطبی فولاد برقی 12m 800daN 1600daN دفن مستقیم |
|---|---|
| طرح | 11.9 متر-یک بخش 12m-two بخش |
| ارتفاع | 12m |
| ضخامت | 3mm |
| بار طراحی | 800daN 1600daN |
| نام | قطعه 75FT 2 فیلیپین قطب فولادی گالوانیزه برقی استاندارد NGCP قطب |
|---|---|
| طرح | قطعه 75FT 2 فیلیپین قطب فولادی گالوانیزه برقی استاندارد NGCP قطب |
| ارتفاع | 90FT |
| ضخامت | 4-5 میلی متر |
| طراحی بار | 1280 کیلوگرم |
| ویژگی | 40 فوت |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سطح محافظ | IP65 |
| ویژگی | 35 فوت |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت الکتریکی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سطح حفاظتی | IP65 |
| ویژگی | 1-50M |
|---|---|
| درخواست | انتقال قدرت الکتریکی |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| سطح حفاظتی | IP65 |
| Thickness | 3.8mm 7.2mm |
|---|---|
| Pole Shape | Round, conical, octagonal, square, mid hinged, polygonal shafts |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| نام محصول | 3.8mm 7.2mm 9m 11m مالزی hop dip galvanisation قطب های الکتریکی فولادی با FRP |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Material | Q235 Q345 yield strength not less than 235/345mpa |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| Surface treatment | Hot Hip Galvanization |
| Galvanization standard | ASTMA123 |
| Welding Standard | AWS D.1.1 |
| نام | ستون 70 عیار 2 قطعه 2000 کیلوگرم فیلیپین NGCP استاندارد ستون های فلزی برقی |
|---|---|
| ارتفاع | 70FT |
| ضخامت | 5 میلی متر |
| طراحی بار | 2000 کیلوگرم |
| بندر | همیشه شانگهای |
| Height | 11M |
|---|---|
| Pole material | steel plate |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | electric power transmission line |
| Connection Type | burial or flange type |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| نام تجاری | MilkyWay |
| Certificate | ISO9001:2008 |