| type | 132kv 43m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole For Overheadline |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| نام محصول | 40ft Hot Dip Galvanized Steel Galvanized قطب لوله برق |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گرم |
| ابعاد ابعادی | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| تایپ کنید | 12 متر بازرسی فولاد گالوانیزه فولاد گالوانیزه قدرتمند برای توزیع قدرت |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطحی پایان یافته است | داغ شیب گالوانیزه |
| نام محصول | فولاد گالوانیزه 10 میلی متری تک نورد برای نور خیابان |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزه شدن |
| وارتی | 15 سال |
| زمان بلند کردن | 50 سال |
| شکل | كوئيدي، چندپرميدال، كولونيومور، پل |
| نام محصول | قطب برق فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| کاربرد | خط قدرت |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 36 میلی متر |
| طول عمر | 50 سال |
| استاندارد جوشکاری | AWS (انجمن جوشکاری آمریکا) D 1.1 |
| نوع | قطب مستقیم، قطب کششی، قطب چرخشی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم گرم |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| مونتاژ نوری وسایل روشنایی | IP 65 |
| توریلانس ابعاد | +- 2٪ |
| Type | Hot dip galvanized steel poles Steel Utility Pole for 69kv transmission |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Material Grade | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| مواد | استحکام بالا فولادهای ساختاری آلیاژی کم Q345 |
|---|---|
| تحمل | + / -2٪ |
| پیچ لنگر | سفارشی سازی در دسترس است |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گرم |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |