| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| درخواست | انتقال نیرو |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000kg از قطب بالا به 50cm اعمال می شود |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم تا 50 سانتیمتر از قطب بالا اعمال می شود |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نوع | تیرهای برق در فضای باز فولاد گالوانیزه 940دان 11.9 متر |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T ، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم گرم |
| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| سبک | قطب چند ضلعی |
|---|---|
| تورلانس ابعاد | +-2٪ |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | خط توزیع برق |
| سبک | قطب چند ضلعی |
|---|---|
| تورلانس ابعاد | +-2٪ |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | خط توزیع برق |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| ضخامت گالوانیزه | میانگین 70 میکرومتر |
| قدرت | 10 کیلو ولت ~ 550 کیلو ولت |
| حداقل قدرت تسلیم | 355 mpa |
| ارتفاع | 30 فوت |
|---|---|
| نوع بازو | دو دست |
| حداقل قدرت تسلیم | 345 مگاپاسکال |
| ولتاژ | 66 کیلو ولت |
| ظاهر | لوله ای ، مثلثی ، زاویه ای ، مشبک |