| Name | High Voltage Tubular Steel Self Supporting Electrical Polygona 50m Steel Utility Pole For Transmission poles |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Hot Dip Galvanization |
| Name | 50FT Electrical Pole Standard Steel Utility Pole With Aluminum Conductor |
|---|---|
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| سبک | گالوانیزه |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| طراحی قطب | در برابر زلزله 8 درجه |
| پیچش ابعاد | + - 2٪ |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| قدرت | 10kv ~ 550kv |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط توزیع |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | نقاشی گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تایپ کنید | قطب قدرت ابزار 60KN GR65 275m برای انتقال |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ارتفاع | 45ft 50ft |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
|---|---|
| Surface treatment | galvanization |
| Standard | ISO9001 |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |