| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h |
| Standard | ISO9001 |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| نام محصول | میله فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| Class | Class A or B |
|---|---|
| Application | Electric Power Transmission |
| Pole Seal | Steel Top plate welding |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Power Poles For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| نام | 10kv-220kv قطب برق متقاطع 15 متر و 17 متر قطب برق برای انتقال |
|---|---|
| نوع | گرد ، مخروطی |
| مواد | Q235 ، Q345 ، Gr65 |
| ضخامت | 2.5 میلی متر -16 میلی متر |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم |
| Name | Anticorrosive Self Supporting Electrical Power Poles Polygona 50m Tubular Steel Pole |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| شکل | هشت ضلعی یا گرد |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| مشترک لهستانی ها | مفصل لغزش |
| Warranty time | 15 years |